Mama wraca do gry

Mama wraca do gry

Femmeritum, partner portalu #TeamRodzina, firma zajmująca się tworzeniem i realizację programów typu 'work-life' i 'work-family balance' rusza z cyklem bezpłatnych webinarów „Proud to be working mum – mama wraca do gry!”. Projekt jest adresowany bezpośrednio do mam, które powracają z urlopów rodzicielskich lub wychowawczych i ponownie podejmują aktywność zawodową.

Decyzja mamy o jej powrocie do aktywności zawodowej wiąże się z szeregiem wyzwań. Jest to niewątpliwie ogromna rewolucja dla samej kobiety, jak i jej najbliższych. Często towarzyszą temu obawy, lęki i stres. Pojawia się strach o to, czy sobie poradzę w pracy oraz czy dam radę pogodzić rolę rodzica z nowa rolą pracownika / pracodawcy (bo może właśnie zaczynam swój własny biznes). W głowie pojawia się szereg pytań, na które brakuje nam odpowiedzi.

Zapraszamy na webinary, które pomogą znaleźć odpowiedzi na uwierające mamy pytania i pozwolą uspokoić myśli przed powrotem do pracy.

Webinary poprowadzą trzy pracujące mamy Paulina Janiak, Karolina Andrian oraz Marzena Pilarz-Herzyk.

Pierwsze spotkanie – 8 kwietnia o godz. 20.30

Kolejne odbędą się 22 kwietnia oraz 6 maja. Każde poświęcone zostanie odrębnym zagadnieniom kluczowym i bliskim sercu powracającym do pracy mamom.

Dodaj komentarz

# OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE