Warsztat-Budżet domowy, od czego zacząć?

Warsztat-Budżet domowy, od czego zacząć?

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze na temat zarządzania domowymi finansami.

Spotkanie on line, 10.09, godz. 18:00

Podczas spotkania warsztatowego uczestniczki:

– dowiedzą się w jaki sposób najlepiej poznać swoje koszty życia

– dowiedzą się czym są i jak znaleźć dziury w budżecie

– dowiedzą się jak ograniczyć niepotrzebne wydatki

– dowiedzą się gdzie szukać oszczędności

– dowiedzą się jak planować budżet

– poznają najprostszy podział budżetu domowego (dla singli i dla par)

– dowiedzą się po czym poznać przemoc ekonomiczną (pierwsze symptomy)

– dowiedzą się czym jest i dlaczego warto mieć w domu Czerwoną Teczkę

– zostaną zmotywowane do działania i podniesione na duchu.

Jeśli wracasz ze sklepu i zastanawiasz się na co wydałaś swoje pieniądze lub za każdym razem gdy wchodzisz na swoje konto bankowe masz wrażenie, że twoje pieniądza rozchodzą się z prędkością światła to nie może Ciebie zabraknąć na tym spotkaniu!

Prowadzenie:

Izabela J. Kulesza – Edukatorka Budżetu Domowego, Certyfikowana, Trenerka Mentalna – pomaga osobom zarządzać budżetem domowym tak, aby w ich portfelach zostało więcej pieniędzy, wszystko po to aby podnieść jakość i standard ich życia poprzez realizację najskrytszych marzeń. Odczarowuje budżet domowy udowadniając, że pieniądze łączą a nie dzielą ludzi i są przepięknym narzędziem do czynienia dobra! Jest autorką publikacji dotyczącej zarządzania budżetem domowym, którą przygotowała na zlecenie Gminy Miasta Gdańska w czerwcu 2023 dla mieszkańców i mieszkanek Gdańska w ramach Tygodnia Bezpieczeństwa Ekonomicznego we współpracy Centrum Bezpieczeństwa Ekonomicznego i Wsparcia Osób Zadłużonych w Gdańsku. Mentorka Fundacji Kobieta Niezależna Kamili Rowińskiej i Ekspertka Fundacji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką Olgi Kozierowskiej. Przygotowała i poprowadziła 5 edycji ogólnopolskiego wyzwania CAŁA POLSKA ZBIERA PARAGONY.

Prowadziła praktyczne warsztaty dla pracowników firm i instytucji dotyczące zarządzania budżetem domowym w ramach działań „wellbeingowych” takich jak m.in.: BANK POCZTOWY, BANK BPH, LSEG, RANDSTAD, HAYS, PROVIDENT, COSINUS, DORACO, TEATR SZEKSPIROWSKI W GDAŃSKU, HOTEL MERCURE, AB FOODS POLSKA, ORGANIZER ZOBOWIĄZAŃ, OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA, FEMMERITUM CZY PEKABEX.

Podoba Ci się co robimy?

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ NA NASZE DZIAŁANIA

This will close in 0 seconds