Jak połączyć pracę zawodową z rodzicielstwem?

Jak łączyć pracę zawodową z rodzicielstwem?

Jak połączyć pracę zawodową z rodzicielstwem?

Z badaniu ”Kobiety kontra koronawirus. Jak pandemia zmieniała ich życie i pracę”, które Wysokie Obcasy i Gazeta Wyborcza przeprowadziły w marcu tego roku wynika, że łączenie pracy zawodowej z rodzicielstwem jest inaczej postrzegane przez mamy i przez tatów. Dowiedzieliśmy się, że kwestia opieki nad dzieckiem przed i w trakcie pandemii jest postrzegana przez mężczyzn i kobiety zgoła odmiennie. Mężczyźni częściej deklarują, że podział opieki nad dzieckiem był i jest równy. Kobiety natomiast częściej twierdzą, że to głównie one zajmują i zajmowały się opieką nad dzieckiem/dziećmi. 
Wiecej o raporacie https://lnkd.in/eae9rfsW

Z czego wynikają te różnice? Czy są sprawdzone rozwiązania, które pomogą partnerom zbliżyć swoje perspektywy, aby każdy miał poczucie sprawiedliwości.

Zapraszamy na webinar, podczas którego porozmawiamy o tym, czego muszą nauczyć się obie strony, aby spotkać się w nowym świecie równych szans.

7 grudnia, godz. 20.00 – 21.00

Webinar będzie można zobaczyć na FB Wysokich Obcasów.


Wydarzenie darmowe, dostępne dla wszystkich!
 
Spotkanie poprowadzą Monika Lis, trenerka i moderatorka szkoleń, pełniąca funkcję liderki w Klubie Pracujących Rodziców w State Street oraz Sylwia Ziemacka z Fundacji Share the Care.

Przeczytak także: Work-life balance w czasie pandemii

Dodaj komentarz

This will close in 0 seconds