Rodzicielstwo jako szkoła przywództwa

Rodzicielstwo jako szkoła przywództwa

Czas spędzony z dzieckiem to nie czas zmarnowany w kontekście pracy, a wręcz przeciwnie – rodzicielstwo to najlepsze szkolenie z przywództwa oraz wielu kompetencji przydatnych w pracy. Można się nauczyć m.in. motywowania dzięki właściwej informacji zwrotnej, konstruktywnego rozwiązywania konfliktów i negocjacji, nie wspominając o organizacji pracy.

Zachęcamy również do zapoznania się z poprzednim odcinkiem na temat rozwoju lidera podczas „siedzenia w domu z dzieckiem”-TU

Tomasz Smaczny jest edukatorem rodzicielskim, autorem poradnika „Pozwól dziecku być” i trenerem przywództwa inspirowanego uważnym rodzicielstwem. Prowadzi webinary i warsztaty w środowisku korporacyjnym. Tomasz ma za sobą 20 lat doświadczenia w biznesie. Przez większość swojej kariery zajmował się marketingiem i sprzedażą w dużych organizacjach. Jako lider kierował kilkudziesięcioosobowymi zespołami, również w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym. Jest tatą Tosi, z którą spędził 11 miesięcy na urlopie rodzicielskim. Tomasz jest przekonany, że rodzicielstwa nieustannie warto się uczyć, bowiem czyni nas to bardziej zrelaksowanymi i kompetentnymi zarówno w domu jak i w pracy.

Zapraszamy do wysłuchania!

Rozmowę prowadzi Joanna Włodarczyk

Dodaj komentarz

This will close in 0 seconds