Intymne rozmowy

Intymne rozmowy


Seks to ważny element związku. Jak podkreślają seksuolodzy jednym z warunków udanego seksu jest otwarta i szczera komunikacja. Podkreślają, że ważne jest, aby umieć mówić o swoich potrzebach, o tym, co nas cieszy w seksie, a co można udoskonalić. Jednak jak pokazuje życie, nie jest to takie proste.

Dla tych którzy chcą rozmawiać i rozwijać swoje życie seksualne, a niekoniecznie wiedzą jak, z pomocą przychodzą karty dla par „Intymne Rozmowy”. Pakiet składa się z 72 kart podzielonych na 3 talie: talia 1 – Fundament docenienia, talia 2 – Parter zrozumienia, talia 3 – Piętro eksploracji. Każda z nich proponuje nieco inny sposób rozmowy: od skupienia się na tym, co dobre i warte docenienia, przez poczucie zrozumienia waszych seksualnych prawd, do refleksji nad tym, co chcecie zmienić w swoim życiu seksualnym.

„W gabinecie i podczas warsztatów, które prowadzę, moje klientki i klienci często mówią mi o tym, że rozmowy o seksie są dla nich trudne, że czują podczas nich zagubienie i niepewność, pojawiają się trudne emocje i poczucie konfliktu. Intymne rozmowy powstały jako odpowiedź trudności – chcę zaproponować parom rozmawianie o seksie w sposób konstruktywny i wzbogacający ich intymną relację. Za pomocą kart przekazuję wam dobre praktyki komunikacyjne, dzięki którym będziecie budować umiejętności pozwalające na radzenie sobie z najczęstszymi przeszkodami stojącymi na drodze intymnego porozumienia.” – mówi autorka kart Agnieszka Szeżyńska, coachka intymności, ekspertka w zakresie płci, seksualności, psycholingwistyki i komunikacji z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Polecamy!

This will close in 0 seconds