Mama Prawniczka

mamaprawniczka zmiany w zasiłkach

Mama Prawniczka

Mimo, że ciąża trwa aż 9 miesięcy i zdawać by się mogło, że jest to bardzo dużo czasu, przyszli rodzice nie są w stanie na wszystko się przygotować. Większość młodych rodziców skupia się na narodzinach dziecka, przygotowaniu wyprawki i mieszkania. Nie zastanawia się nad kwestiami prawnymi, urlopami, zasiłkami i świadczeniami jakie im przysługują. W konsekwencji, często z tego tytułu napotykają trudności lub niemiłe niespodzianki.

Na przeciw im wychodzi Marzena Pilarz-Herzyk, mama i prawniczka.

Jej blog narodził się w 2016 roku tak jak jej pierwszy syn. Teraz Marzena jest już mamą trójki chłopców, a jej blog i działalność w zakresie porad i warsztatów prawnych stale się rozwijają wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców. Jej misją, którą realizuje z sukcesem jest przekazywanie rodzicom praktycznej wiedzy prawnej w przystępny sposób.

Na jej stronie znajdziecie zawsze aktualne informacje prawne, artykuły związane z prawem pracy, macierzyństwem i opieką okołoporodową.

Jeżeli zastawiacie się nad podziałem przysługujących Wam urlopów możecie skorzystać z konsultacji online, podczas których szczegółowo zajmie się Waszą sprawą.

Marzena edukuje i dba o bezpieczeństwo nie tylko mam, ale też ojców. Uświadamia im ich prawa, dzięki czemu mogą lepiej zaplanować czas, który spędzą z powiększoną rodziną.

Mama Prawniczka stworzyła autorskie warsztaty w szkołach rodzenia, wydaje e-booki prawne dla rodziców oraz angażuje się w pomoc pro publico bono.

Dodatkowo jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Śledząc jej profile codziennie dowiecie się czegoś nowego z dziedziny prawa! A swoje prawa warto znać!

Dodaj komentarz

This will close in 0 seconds