Tata psycholog-father_ing Daily

Tata psycholog-father_ing Daily

Interesuje Was temat rodzicielstwa i wychowywania dzieci z męskiej perspektywy? Lubicie czytać artykuły poparte konkretnymi danymi i badaniami? Zachęcamy do zapoznania się z blogiem Fatheringdaily.com.

To strona prowadzona przez badacza, psychologa i ojca. Kamil Janowicz jest doktorantem na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prowadzi liczne badania i jest autorem kilkunastu publikacji naukowych dotyczących rodzicielstwa. Prywatnie tata czteromiesięcznego Franka.

Na blogu znajdziecie ciekawe artykuły z dokładną analizą badań z całego świata. Dotyczą rodzicielstwa, partnerstwa, związków i wychowywania dzieci. Są przedstawione z męskiej perspektywy, z osobistym komentarzem taty badacza.

Oprócz opracowań naukowych, na blogu znajdziecie również wiele praktycznych porad, np. o przygotowaniach mężczyzn do porodu oraz połogu. To zupełnie nowy, bardzo potrzebny temat w edukacji okołoporodowej. Mężczyźni przestają się wstydzić. Chcą być przygotowani do rodzicielstwa i po prostu wiedzieć!

A jeśli chcecie podyskutować, koniecznie śledźcie Father_ing na Facebooku!

Dodaj komentarz

This will close in 0 seconds