Podział urlopu rodzicielskiego, 3 spotkanie z Ewą i Rafałem

Podział urlopu rodzicielskiego, 3 spotkanie z Ewą i Rafałem

Kolejny odcinek z naszego mini cyklu „Badania terenowe na żywym organizmie”. To już trzecie spotkanie z naszą odważną parą – Ewą i Rafałem, którzy zamierzali, zaplanowali i w efekcie udało im się zorganizować podział urlopu rodzicielskiego. Tym razem na zdjęciu nasi prawdziwi bohaterowie – ujawnili się! Pierwsze nasze spotkanie odbyło się ponad rok temu (ale ten czas szybko leci!), kiedy Ewa była na finiszu ciąży. 

Tym razem spotykamy się po tym, jak Rafał właśnie wrócił po urlopie rodzicielskim do pracy (był trzy miesiące), a mała Agatka zdążyła nawet dwa dni pochodzić do żłobka, po czym się od razu rozchorowała :-).

Rozmawiamy o powrocie Ewy do pracy, i o tym jak komfortowo jest wracać do aktywności zawodowej wiedząc, że Twoje dziecko jest pod opieką najlepszego opiekuna – czyli taty. 

Dla Ewy partnerstwo to współWSZYSTKO, za to Rafał podsumowuje naszą rozmowę tak „jeśli myślisz, o byciu na urlopie rodzicielskim w kategorii bohaterstwa, to musisz jeszcze raz dobrze przemyśleć swoją decyzję i przygotowanie się do tego etapu”. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy! 

A tutaj możecie posłuchać naszych poprzednich spotkań z Ewą i Rafałem:

Pierwsze spotkanie-planowany podział urlopu rodzicielskiego

Drugie spotkanie-Rafał na urlopie rodzicielskim

This will close in 0 seconds