Webinar psychologiczny dla rodziców

webinar psychologiczny

Webinar psychologiczny dla rodziców

Zapraszamy młodych rodziców i planujących rodzicielstwo na webinar psychologiczny z cyklu „ Partnerstwo w Rodzicielstwie”, Mężczyzna – Zaangażowany w pracy, zaangażowany w domu. Mit czy Kit?

28.04, godz. 20:00

Na webinarze przyjrzymy się współczesnej rodzinie, roli mężczyzny jako partnera i ojca, oraz temu jak można się do tej roli dobrze przygotować. Spojrzymy na partnerstwo tym razem z perspektywy mężczyzny-coacha, terapeuty, ale przede wszystkich ojca piątki dzieci, który był na urlopie rodzicielskim. Podzieli się z Wami swoimi doświadczeniami z pracy z rodzicami, oraz własnym bogatym doświadczeniem życiowym. 

Program webinaru:

  • Dlaczego mężczyzna jest skuteczny w pracy a mniej skuteczny w domu?
  • Mężczyzna XXI wieku  – Czuły czy Barbarzyńca? Kto to taki?
  • „Chcę, ale nie potrafię”  – możliwe strategie i rozwiązania do bycia obecnym i zaangażowanym partnerem, Tatą

Prowadzący: Mariusz Niemyjski, z wykształcenia Counsellor, terapeuta Gestalt oraz prawnik. Prywatnie jestem mężem, tatą piątki dzieci. Z ostatnim dzieckiem był na urlopie tacierzyńskim.
Od ponad 20 lat pracuje z ludźmi, wspierając ich w rozwoju oraz realizacji ich życiowych oraz zawodowych celów. Pomaga w poszukiwaniu własnej drogi, uporządkowaniu swojego życiowego doświadczenia, uzyskaniu szerszej świadomości: przeżyć emocjonalnych, potrzeb, związków z innymi ludźmi, indywidualnego potencjału.
Jest counsellorem, terapeutą Gestalt, doświadczonym managerem, prowadzi fun page Zawód Tata na FB

Webinar nie będzie transmitowany, ani udostępniany.

ZAPRASZAMY!

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele-Fundusz Krajowy, finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Więcej o projekcie przeczytasz TU.

Dodaj komentarz

This will close in 0 seconds