Jak dobrze rozmawiać w związku-Webinar

Webinar 12.12

Jak dobrze rozmawiać w związku-Webinar

Zdarza się, że nasze słowa są interpretowane inaczej niż byśmy sobie tego życzyli, a czasem nawet nie mówimy w ogóle, zakładając, że partner sam zrozumie. Chociaż  wszyscy chcemy dobrze i mamy dobre intencje, to w praktyce różnie to wychodzi…

Dlatego tak ważna jest umiejętność otwartej rozmowy i skutecznej komunikacji w związku.

Serdecznie zapraszamy pary w każdym wieku i o każdym stażu na autorski warsztat tym jak dobrze ze sobą rozmawiać.

Podczas spotkania online nauczycie się rozpoznawać́ swój własny model komunikacyjny, wynikający z osobowości, temperamentu i relacji. 

Dowiecie się również jak komunikować się konstruktywnie w trudnych sytuacjach oraz poznacie konkretne narzędzia związane ze sztuką rozmawiania.

Webinar jest prowadzony w formie edutainmentowej. 

Uczestnicy ćwiczą, ale też bawią się, doświadczając przy okazji różnych mechanizmów związanych z dobrą komunikacją.

Ogromną wartością dodaną webinaru jest fakt, że prowadzi go małżeństwo trenera i coacha rozwoju osobistego. Para łączy osobiste doświadczenie 30 letniego związku (trwającego od pierwszej klasy liceum) z doświadczeniem i wiedzą trenerską oraz psychologiczną.

O trenerach:

Piotr Maślak – Trener biznesu, ekspert w zakresie komunikacji

CEO, founder, Travicon Sp. z o.o., media strategist, trener. Dyplomowany trener biznesu, oświaty i administracji (podyplomowe studia w Laboratorium Psychoedukacji – Uniwersytet SWPS). Specjalista w zakresie komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej i medialnej oraz autoprezentacji.

Certyfikowany trener DBP (Drama Based Pedagogy – University of Texas). Autor wielu strategii komunikacyjnych.

Jest wykładowcą Uniwersytetu SWPS. Mąż, ojciec trójki dzieci.

Kasia Maślak – Coach i mentorka

Dyplomowana Coach i Mentorka, absolwentka Podyplomowego Studium Coachingu i Mentoringu Laboratorium Psychoedukacji Uniwersytetu SWPS, dyplomowana trenerka emisji głosu, absolwentka podyplomowego Studium Emisji Głosu Uniwersytetu SWPS, magister zarządzania zasobami ludzkimi, absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego, absolwentka kilkudziesięciu kursów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi i rozwoju. Manager projektów w Travicon Sp. z o.o., coach rozwoju, osobistego, trener, HR Business Partner. Autorka wielu kursów i szkoleń rozwojowych m.in. z zarządzania czasem, komunikacji w związku i relacji oraz komunikacji biznesie.

Żona (Piotra), matka trójki dzieci.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

This will close in 0 seconds