Tata pisze książkę

książka dla dzieci

Tata pisze książkę

Nie pierwszy już raz tata pisze książkę dla dzieci, ale ta jest wyjątkowa!

Ambasador Fundacji Share the Care – dziennikarz Tomasz Rusek, znany w sieci jako tata na macierzyńskim (naprawdę był na urlopie macierzyńskim ze swoją młodszą córką!) napisał świąteczną książkę dla dzieci.

Książka „Elf Cynamon” to idealna książka na święta. Opowiada historię sympatycznego pomocnika Świętego Mikołaja – elfa Eryka Cynamona – który słynie z psot, żartów i wpadek. Nie jest to tylko książka do czytania, zaangażuje Was we wspólną przedświąteczną zabawę i wprowadzi w Wasze życie nowego domownika.

Cała zabawa opiera się na codziennych przygodach i zadaniach przygotowanych dla Was przez elfka na cały grudzień. To jak będziecie się bawić zależy tylko od Waszej pomysłowości, entuzjazmu.

Główną rolę gra tu wyobraźnia. Liczy się wspólnie spędzony czas z dzieckiem. To on tworzy najpiękniejszą, świąteczną magię! Jest angażująca, wzruszająca i idealna na święta i… przed świętami, dla całej rodziny. Nie na chwilę, ale na lata! 

Będzie Wam towarzyszyła już zawsze przed świętami. I sprawi, że pokochacie znaną już w wielu krajach tradycję goszczenia w domu małego elfa.

Książkę możecie kupić tu: https://www.tatanamacierzynskim.pl/pl/p/Ksiazka-Elf-Cynamon/30

Przeczytaj też: „Tato czytaj”– polecane książki o rodzicielstwie oraz „Prezentownik” w którym znajdziecie książki dla dla niej i dla niego i dla dzieci.

Dodaj komentarz

This will close in 0 seconds