MAMY czas na zdrowie

MAMY czas na zdrowie

W tym odcinku rozmawiamy o tym jak chorują pracujące mamy. Dlaczego prawie połowa z nich kontynuuje pracę zawodową, ma wyrzuty sumienia i wciąż wykonuje swoje obowiązki domowe. Przede wszystkim jednak rozmawiamy o tym jak możemy to zmienić.

Razem z firmą Haleon, Fundacja Share the Care prowadzi kampanię „MAMY czas na zdrowie!”, której celem jest zwiększenie świadomości jak wygląda rzeczywistość mam, kiedy są przeziębione lub mają grypę i jak najbliższe otoczenie może im pomóc.

W rozmowie z Sylwią Ziemacką usłyszycie Paulinę Janiak (fundajca Share the Care) oraz Martę Dąbrowską (Haleon).

Omawiane narzędzia kampanii znajdziecie na stronie ⁠www.mamyczasnazdrowie.pl⁠

Przypominamy, że trwa rekrutacja do Ogólnopolskiego programu Siostrzanego Wsparcia.

W ramach Programu szukamy kobiet, które już teraz realizują ideę wzajemnego, siostrzanego wsparcia w ich lokalnych społecznościach. Może nią być sąsiedzka grupa wsparcia mam na portalu społecznościowym, warsztaty integrujące dla kobiet z jednego osiedla, czy regularne, lokalne spotkania dla koleżanek z pracy wzmacniające ich umiejętności miękkie. Dla setki zrekrutowanych Ambasadorek Akcji przygotowaliśmy 5 spotkań w tym dwa warsztaty – z Natalią de Barbaro i Jackiem Wasilewskim.

Aby dołączyć do programu należy wysłać e-maila na adres ⁠mamyczasnazdrowie@webershandwick.pl⁠, a potem wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do końca stycznia 2024 roku!

Dodaj komentarz

This will close in 0 seconds