Ranking Rodzice na Etacie – odważ się i pokaż swoje działania innym

Rodzice na etacie

Ranking Rodzice na Etacie – odważ się i pokaż swoje działania innym

Claudia Goldwin-zeszłoroczna noblistka w dziedzinie ekonomii wykazała w swoich badaniach, że obecnie większość różnic w zarobkach kobiet i mężczyzn powstaje kiedy na świecie pojawia się dziecko. Warto podkreślić, że oboje tracą-mężczyźni rezygnują z czasu z rodziną, a kobiety często rezygnują z kariery.

O tym dlatego nadal tak jest oraz co możemy zrobić by wyrównać szanse i możliwości kobiet do rozwoju zawodowego, a mężczyzn do pełnego zaangażowania w życie rodziny porozmawiamy w dzisiejszym odcinku podcastu.

Aleksandra Harper-Wałęsa (Fundacja Share the Care) rozmawia z Karoliną Andrian Prezeską Fundacji Share the Care na temat organizowanego przez Forbes Women, Fundację Share the Care oraz UNGC Network Poland – Rankingu #RODZICENAETACIE. Jest to ranking pracodawców,  którzy wyrównują szanse kobiet i mężczyzn na rynku pracy poprzez działania budujące równość rodzicielską.

Z podcastu dowiecie się, dlaczego:

  • Warto wsiąść udział w Rankingu,
  • Kto powinien w nim wziąć udział,
  • Jakie kategorie obejmuje tegoroczna edycja oraz
  • Jak sprawnie to zrobić !

W rozmowie, nie zabraknie też refleksji nad odwiecznym pytaniem „Co możemy zrobić aby wyrównać szanse i możliwości – kobiet do rozwoju zawodowego, a mężczyzn do pełnego zaangażowania w życie rodziny?”.

Na zgłoszenia do Rankingu czekamy do 29 lutego br. pod linkiem: ⁠https://rodzicenaetacie.forbes.pl/

Tu więcej informacji o zeszłorocznej kampanii społecznej zorganizowanej przez Onet.pl TATA W DOMU

Dodaj komentarz

This will close in 0 seconds