PROUD MUM

PROUD MUM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
intro

Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju event, który sprawi, że każda pracująca mama poczuje się jak super bohaterka! Bo my-kobiety robimy niesamowicie wiele, aby zmieniać świat na lepsze. Tylko często w tym pędzie dnia codziennego, nie dostrzegamy naszej sprawczości lub umniejszamy naszą rolę, bo skłania nas do tego wrodzona skromność.

A przecież mamy tyle powodów do dumy! Tyle osiągnięć małych i dużych, które zasługują na celebrację! I  tyle emocji dobrych i złych (bo te również często skłaniają do konstruktywnego działania), którymi warto dzielić się z innymi.


27 maja, koniecznie odwiedźcie naszą STREFĘ KOBIECEGO WPŁYWU, która jest częścią kampanii “Proud to be a working mum”. Na waszych oczach rozegramy spektakl w 3 aktach. Będzie trochę strasznie, trochę śmiesznie i z happy endem. Bo przyszłość należy do nas a przyszłość zaczyna się dziś. Na scenie zobaczycie ekspertki i ekspertów, aktorów i aktorki, działaczki i działaczy. Każdy ze swojej perspektywy opowie o kobiecym potencjale, którego nie wolno nam już dłużej tracić.


Bo, droga mamo! Jesteś potencjałem dla siebie, swoich dzieci, innych kobiet i swojego partnera. Dla społeczeństwa, gospodarki i organizacji. Jesteś potencjałem dla zmieniającego się świata!

Jesteś ważna! Bądź z tego dumna!

Zapraszamy!

Karolina Andrian, Paulina Janiak & partnerzy 

  Partnerzy:

  Partnerzy medialni:

  Partnerzy społeczni:

This will close in 0 seconds