Kobiety i technologie

kobiety

Kobiety i technologie

Perspektywy Women in Tech Summit 20227 i 8 czerwca 2022 w Warsaw Expo XXI i online

Międzynarodowe spotkanie kobiet nauki, biznesu i technologii, które podzielą się z nami swoim historiami, dorobkiem naukowym i wizjami przyszłości technologicznej świata. Dwa dni pełne wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń. Co w programie?

4 sceny: Inspiration, Tech, Future Labs, Career,

150 wykładów ekspertek i liderek branży technologicznej,

100 warsztatów i tech-talków,

65 wiodących Partnerów z branży TECH& IT,

12 eventów tematycznych,

przestrzeń kariery, mentoringu i networkingu,


Women in Tech w tym roku odbywa się już po raz 4. Co roku przyciąga największe autorytety świata technologii oraz młode kobiety  – studentki i profesjonalistki – zainteresowane rozwojem i pracą w branży TECH & IT. Polska staje się centrum rozmowy o przyszłości technologicznej świata i roli, jaką mają odegrać w niej kobiety.

Perspektywy Women in Tech Summit zgromadzi offline 5000 utalentowanych inżynierek, programistek, menedżerek, startuperek i naukowczyń oraz wszystkich kobiet zainteresowanych technologiami chcących zainspirować się, zdobyć najlepszą wiedzę i dołączyć do zmian zachodzących we współczesnym świecie. Lucyna Chwastowska, szefowa Alexy z Amazon.com, Dominika Bettman, prezeska Microsoft Polska, Tove Chevalley, zarządzająca Electrolux Innovation Hub czy Magda Dziewguć, zarządzająca polskim Google, to tylko niektóre ze 150 gościń tegorocznego Perspektywy Women in Tech Summit. Dołączą też świadomi roli kobiet panowie zarządzający tak ważnymi ośrodkami innowacji jak Intel Polska (Bartosz Ciepluch), Ericsson (Martin Mellor), czy NatWest (Andrzej Pacek)

Wydarzenie organizuje Fundacja Edukacyjna Perspektywy, a partneruje jej 65 (!) największych firm technologicznych oraz najlepsze uczelnie techniczne z Polski i ze świata.

Perspektywy Summit ma też ambicję, aby stać się pierwszą w Polsce imprezą pozytywną klimatycznie. Summit to dwa intensywne dni rozmów o najnowszych zwrotach w technologiach i naszej wspólnej przyszłości w tym kontekście – z programem czterech scen, serią 100 specjalistycznych Warsztatów i TechTalków, Strefą Mentoringu i targami pracy (Career Expo) gromadzącymi firmy i instytucje, którym szczególnie zależy na zatrudnianiu kobiet. Będą mu towarzyszyć liczne wydarzenia dodatkowe – seria kilkunastu wieczornych spotkań w firmach (Tech Warsaw Welcomes), seminarium naukowe dla badaczek i badaczy w zakresie informatyki oraz Gala wręczenia tytułów TOP10 Kobiet w Sztucznej Inteligencji.  Najważniejszymi tematami tegorocznej konferencji będą: metaverse, sztuczna inteligencja w jej najnowszych i najbardziej praktycznych odsłonach, blockchain, cyberbezpieczeństwo, technologie proklimatyczne, deep tech, 5G i chmura. 

Studentki i studenci kierunków technicznych i ścisłych aplikować mogą o darmowe bilety na Perspektywy Women in Tech Summit 2022. 

Specjalnie dla naszych czytelników mamy wyjątkowy kod zniżkowy. Jeżeli chcesz z niego skorzystać napisz do nas: witaj@sharethecare.pl. Pierwsze 10 osób otrzyma  kod uprawniający do 66% zniżki na zakup biletów.

Przeczytaj więcej o WOMEN IN TECH SUMMIT

My będziemy, a Wy?

Dodaj komentarz

This will close in 0 seconds