Od wątpliwości do pewności-Webinar

Webinar

Od wątpliwości do pewności-Webinar

TrueMe zachęca do udziału w webinarze na temat: „Od wątpliwości do pewności; pokonywanie syndromu oszustki /oszusta na ścieżce kariery”

TrueMe, platforma wspierająca rozwój osobisty i zawodowy, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na webinar poświęcony tematowi syndromu oszustki. Wydarzenie odbędzie się online, a poprowadzą je założycielki TrueMe – Aleksandra Łoś i Małgorzata Żebrowska. Gościnią specjalną będzie liderka Dagmara Brzezińska.

Syndrom oszustki/oszusta to zjawisko, które dotyka wiele osób na różnych etapach ich kariery. Podczas webinaru dowiesz się, czym dokładnie jest ten syndrom, jakie są jego objawy oraz jakie mogą być skutki dla jednostki i organizacji, w której pracujemy. Ale to nie wszystko – ekspertki TrueMe podzielą się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi radzenia sobie z syndromem oszustki, aby każdy uczestnik mógł rozwijać się w pełni swojego potencjału.

Szczegóły webinaru:

  • Tytuł: Od wątpliwości do pewności; pokonywanie syndromu oszustki na ścieżce kariery
  • Data: 24.01.2024
  • Godzina: 18:00 
  • Miejsce: Online po dokonaniu zapisu
  • Zapisy: www.trueselftrue.me 

Prowadzące:

  • Aleksandra Łoś, założycielka TrueMe, ekspertka branży technologicznej, założycielka start-upów opartych na technologii blockchain, executive coachka.
  • Małgorzata Żebrowska, założycielka TrueMe, coachka ICF, dziennikarka, menedżerka skupiona na usprawnianiu procesów komunikacji.
  • Gościni specjalna: Dagmara Brzezińska, wiceprezeska zarządu do spraw zprzedaży w InPost. Pracowała jako dyrektorka komercyjna w Allegro, gdzie rozwijała z sukcesem kategorie produktowe oraz ofertowe. Dodatkowo jako Head of Consumer Business Unit współtworzyła rozwiązania technologiczne na ścieżce zakupowej konsumenta Allegro. Wcześniej pracowała jako Country Manager na Polskę, rozwijając platformę kosmetyczną iperfumy.pl – obecnie notino.pl, gdzie przeszła z firmy Unilever.

Podczas webinaru uczestnicy zyskają wiedzę na temat tego, jak rozpoznać syndrom oszustki /oszusta u siebie oraz jak skutecznie przeciwdziałać jego negatywnym skutkom. Gościni specjalna, Dagmara Brzezińska, podzieli się własnym doświadczeniem i perspektywą jako liderka, co z pewnością wniesie unikalny punkt widzenia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na tę niezwykłą rozmowę o rozwijaniu pewności siebie na ścieżce kariery. Udział w webinarze jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

Fundacja Share the Care objęła wydarzenie matronatem.

Więcej informacji oraz rejestracja dostępne są na stronie www.trueselftrue.me 

This will close in 0 seconds